KONST / Litografier / Färglitografi 12612202
nr 1261 2202
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 67/350. Motivet: 27x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:37:28
400 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson